(0232) 375 6667
info@egezirve.com.tr

Kurumsal (Şirket Profilimiz)

Hakkımızda

HAKKIMIZDA EGE ZİRVE MAKİNA SAN VE TİC LTD ŞTİ MAYIS 2014 DE İZMİR’DE TEMELLERİ ATILMIŞ BİR ŞİRKET OLUP ŞİRKET KURUCULARI UZUN YILLARDIR İŞ MAKİNASI SEKTÖRÜNDE PROFESYONEL HİZMET VERMİŞ BÜYÜK ŞİRKETLERDE SATIŞ SONRASI KONUSUNDA TECRÜBE KAZANMIŞ SERKAN GERE,ve CUMHUR YILDIZ’IN ORTAKLIĞIYLA KURULMUŞTUR. ŞİRKETİMİZİN DİNAMİK EKİBİ VOLVO İŞ MAKİNASI MÜŞTERİLERİMİZİN YEDEK PARÇA TEMİNİ KONUSUNDA ÇÖZÜM ÜRETMEK ÜZERE KONSANTRE OLMUŞ BİR EKİPTİR.

ZAMAN İÇİNDE EDİNİLEN TECRÜBELERİ MÜŞTERİLERİNE DAHA EKONOMİK VE DAHA HIZLI ÇÖZÜM ÜRETMEK İÇİN KULLANMAKTADIR.

GÜNÜMÜZDE İNŞAAT SEKTÖRÜ İLE PARALEL BÜYÜYÜYEN İŞ MAKİNASI SEKTÖRÜNDE MÜŞTERİLERİMİZİN BİR ÇOĞU ZORLU REKABET ŞARTLARINDA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.

MÜŞTERİLERİMİZİN İŞ MAKİNALARI İLE EN BÜYÜK İŞLETME GİDERLERİ YAKIT VE TAMİR BAKIM GİDERLERİDİR.BU YÜZDEN MÜŞTERİLERİMİZ YAKIT GİDERİNİ AZALTABİLMEK İÇİN TEKNOLİSİ YÜKSEK İŞ MAKİNALRINA YÖNELMEKTE VE BUNLA BERABER TAMİR BAKIM GİDERLERİNİ AZALTMAK İÇİN ARAYIŞ İÇİNE GİRMEKTEDİR.

ŞİRKETİMİZDE TAM BU NOKTADA MÜŞTERİLERİMİZE VOLVO ORJİNAL YADA OEM YEDEK PARÇA TEMİNİ VE UYGUN MALİYETLİ EĞİTİMLİ SERVİS EKİBİ DESTEĞİYLE ÇÖZÜM NOKTASI OLMAYI HEDEFLEMİŞTİR.

Hizmet Politikamız

Misyonumuz

Yapım aşamasında.......

Yapım aşamasında.......

Partnerlerimiz